Ksiegowosc firmy od a do z

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/oprogramowanie_gastronomiczne/1/

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i wymagającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, stosuje je jednak elastyczność i możliwość obsługi. Co znacznie istotne, są one dostosowane do obowiązujących przepisów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do walut prowadzących pełną księgowość, jak oraz firm liczących się w budowie księgi zysków i rozchodów lub na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji potrzebnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle ciężkim w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z programem nie sprawi kłopotów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten porządek w zderzeniu z własnymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać swoje raporty i wydruki, na swój sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy też rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje również realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były pokryte w momencie; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości lekkich i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.